counter for blogspot
Kedi Maması Bolu - Kedi Maması Ürünleri Pet Shop

 • DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
Kedi Maması Bolu

Kedi Maması Bolu

Kedi Maması Bolu Günümüzde bir çok kedinin kullandığı kedi mamaları artık daha çok üretim yapıyor ama kedi mamalarını alırken dikkat edeceğimiz bazı hususlar var kedimizin sağlığı için. Mamalar bir çok hayvanın beslendiği bir yiyecek türüdür mamaları alırken çok dikkat etmeliyiz kediler için mama kullanımı oldukça rahattır bir kaba mamanızı koyup kediniz oradan rahatlıkla mamasını yiyebilir […]

Kedi Maması Bolu

Günümüzde bir çok kedinin kullandığı kedi mamaları artık daha çok üretim yapıyor ama kedi mamalarını alırken dikkat edeceğimiz bazı hususlar var kedimizin sağlığı için. Mamalar bir çok hayvanın beslendiği bir yiyecek türüdür mamaları alırken çok dikkat etmeliyiz kediler için mama kullanımı oldukça rahattır bir kaba mamanızı koyup kediniz oradan rahatlıkla mamasını yiyebilir kedilerin beslenmesi için kedi mamaları oldukça önemlidir ve bir çok sahibin en çok tercih ettiği besinlerden birsidir. Kedinizin sağlığı için mama alırken bir çok hassas konulara dikkat etmeniz gerekiyor aksi takdirde kediniz için olumsuz şeyler olabilir. Kedi maması Bolu Türkiye’mizde çoğunlukla her ilimizde kedi mamaları çok tüketiliyor bunlardan biri de Bolu kedilerin ister evcil ister sokak kedisi olsun çoğunlukla Bolu ilçesinin hemen hemen her yerinde vardır.

Kedilerde iki çeşit mama vardır biri yaş diğeri kuru mama, yaş mama et, sebze, tahıl, su gibi protein verici şeylerden yapılır siz her iki mamayı da tercih edebilirsiniz ama kuru mama’nın içinde su olmadığı için kedinizi susatabilir bu yüzden mamanın yanına kaba su doldurursanız kediniz için daha iyi olacaktır ama siz kediniz için hangi mamayı uygun görürseniz onu tercih edebilirsiniz bunun bir sakıncası yoktur ama mama alırken mutlaka ve mutlaka içeriklerini okumalısınız kediniz için mamanın içerisinde uygun görmediğiniz zararlı şeyler bulunursa o mamayı kesinlikle kediniz için tavsiye etmeyin. Mamanın olumlu ve olumsuz yönlerine bakacak olursak kedinizi mutlaka aç bırakmayın bu ise kedinizin dirençsiz kalıp hasta olmasına yol açacaktır.

Kedi Maması Bolu

Mamanın içerisinde doğal maddeler varsa kediniz için en sağlıklısı o dur ama kesinlikle içeriğine bakmalısınız eğer içerisinde katkı maddesi, zararlı maddeler var ise o mamayı mutlaka kedinize yedirmemenizi tavsiye ederiz yoksa kedinizi bu durum ölüme bile götürebilir ya da en azından kedinizin hasta olmasına yardımcı olur bu yüzden kedinizin mamasına dikkat etmeniz gerekiyor en sağlıklısı hangisi ise onu almanızı tavsiye ederiz bu’da kediniz için iyi olacaktır. Ama kediniz mamayı sindirdikten sonra eğer bir sorunla karşılaşıyorsa mesela kabız, ishal gibi sorunlarla karşılaşıyorsa tavsiyemiz mamanızı değiştirmeniz olacaktır veya daha güvenli ve sağlıklı bir yerden mama almanız olacaktır yani kedinizin mamayı sindirdikten sonra sorun yaşamasını istemiyorsa size tavsiye ettiklerimizi uygulamanızdır.

 

Siz kedinizin hasta olmaması için en uygun mamayı almanız gerekmektedir. Kedinizi sadece mama ile değil et, süt gibi protein verici besinler ile beslerseniz kediniz daha sağlıklı ve hızla gelişip büyümesine yardımcı olacaktır bu yüzden kedinizi sadece mama ile beslemeniz gerekli değildir arada kedinize et, süt gibi şeyler verebilirsiniz bu kediniz için daya iyi olacaktır ve siz de kedinizi rahat bir şekilde bakıp büyütmenize yardımcı olacaktır. Sizlere bu yazınızda kedinizi nasıl sağlıklı bir şekilde büyütebilirsiniz nasıl kedinizi hastalıklardan korursunuz kedi maması hakkında bir kaç tavsiye de bulunduk bu söylediklerimizi kulak ardına almamanızı tavsiye ederim.

Kedi Maması Bolu

Kedi maması alırken güvendiğiniz bir yer olsun ve mutlaka içeriklerini okumanızı tavsiye ederiz kedinizi daha iyi ve sağlıklı bir şekilde büyütmek istiyorsanız kedinizi şu maddelerden uzak tutunuz alkollü içecekler, çikolata, kahve gibi maddeleri kedinizden kesinlikle uzak tutunuz aksi taktirde kediniz hastalanabilir kediniz için en sağlıklı yiyecekleri yedirin zararlı maddelerden mutlaka uzak tutunuz kedinize de su vermeyi unutmayın hele de biraz öncede bahsettiğim gibi kuru mamalarda su olmadığı için kediniz susayabilir bu yüzden kuru mama verirken yanında su vermeyi unutmayın bu arada kedinize her yiyecekleri vermemeye dikkat edin çünkü kedilerin vücutları insanların vücutları gibi değildir insanlara zararlı olmayan bir yiyecek kedilere zararlı olabilir bu yüzden bu konulara dikkat etmenizi tavsiye ederim

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Kendinizi yenilemek ve girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Anneniz veya arkadaşlarınızın anneleri ile görüşebilir, geçmişi ve en derin isteklerinizi hatırlayabilirsiniz. İdealleriniz ve geleceğe yönelik hayalleriniz sizi harekete geçirecek. Meydana gelen olaylar fikirlerinizi veya daha önce yapmış olduğunuz projeleri değiştirmenize neden olabilir. Arkadaşlarınıza fikirlerinizi hemen söylemeyin ve şimdilik olayların gelişmesini bekleyin. Sizin fikirleriniz değişmiş olabilir ancak hemen söylemek yerine önce araştırın. Üstelik şanssızlık gibi görünen durumu fırsata dönüştürmeniz mümkün.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve geçmişte yaşadığınız olayların hatıraları ile güne başlayabilirsiniz. Yaşantınızda yenilikler yapmak için kuvvetli arzular duyacaksınız ve şimdiye kadar meydana gelen olayları ve yaşadıklarınızı gözden geçireceksiniz. Anneniz, çocukluk günleriniz ve şimdiye kadar neler yaptığınızı gözden geçirebilirsiniz. Akşama doğru arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve yakınlarınız ile birlikte keyifli programlar yapabilirsiniz. Kardeşleriniz, çocuklar ve arkadaşlarınızın desteğini aldığınızı düşüneceksiniz ve böylece kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız ve eski duygular ile yeni isteklerinizi mukayese edeceksiniz. Bilinçaltınızı uyandıran gelişmeler olabilir. Bugün kendinizi keyifli hissedeceksiniz ve saygı duyduğunuz aile büyükleri ile ilgileneceksiniz. Bazı olaylar istediğiniz gibi gelişmese bile kendinizi şanslı hissedeceksiniz ve karışıklıkların üstesinden gelebileceğiniz duygusu ile davranacaksınız. Saygı duyduğunuz büyükleriniz sizi destekleyecek. Zaten hayata ve olaylara bakış açınız değişiyor ve yeni ideallerinizi gerçekleştirmek için olayları akışına bırakabilirsiniz. Bu arada beklediğinizden daha farklı gelişen olaylar karşısında sakin olursanız, kazanacaksınız.
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
Yoğun duygular ile güne başlayacaksınız. Belki gördüğünüz rüyaların etkisinde kalmış olabilirsiniz veya bilinçaltınızın derinlerinden yükselen unutulmuş arzularınız uyanmış olabilir. Huzursuz ve duygusal bir tavır içinde olabilirsiniz fakat saygı duyduğunuz kişilerin iyimser ve yapıcı tavırlarından etkileneceksiniz. Böylece olaylara iyimser açıdan bakmayı başarabilirsiniz ve kendinizi yenileyebilirsiniz. Hem fikirleriniz, hem de duygularınız değişiyor. Böylece sağlığınız da güçleniyor. Yabancılar ve farklı çevreler ile ilişki kurmak keyfinizi yerine getirecek.
TERAZİ BURCU YORUMU
Saygı duyduğunuz konular ve kişiler artık ilginizi çekmeyecek ve çok daha başka konular ve farklı felsefeye sahip kişiler ile ilgileneceksiniz. Bugün sinema, tiyatro ve eğlence yerlerine gidebilir, sürpriz davetler alabilirsiniz. Beklentileriniz ile meydana gelmiş olan olaylar çok farklı olabilir ve bunun gerilimini hissediyor olabilirsiniz. Ancak mantıklı davranacaksınız ve olayları bir kez daha gözden geçireceksiniz. Arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Biraz makul olursanız, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Akşama doğru arkadaşlarınız ile buluşabilir ve keyifli organizasyonlara katılabilirsiniz.
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
Duygularınızı denetlemeniz bugün biraz zor olabilir. Çok çeşitli düşünceler içine girebilirsiniz. Ancak dışarı çıkmak ve arkadaşlarınız ile haberleşmek keyfinizi yerine getirecek. Bu arada ir türlü girişimde bulunamadığınız konu ile ilgili daha iyimser bir tavır içine girebilirsiniz ve fikirlerinizi heyecan ile ortaya koyabilirsiniz. Özellikle akşama doğru alacağınız haberler ve davetler sizi heyecanlandıracak. Ayrıca keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz ve uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile buluşabilirsiniz. Biraz heyecanlı ve huzursuz olabilirsiniz fakat yakınlarınız ile yapacağınız görüşmeler keyfinizi yerine getirecek.
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Eski arkadaşlarınız, uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız aklınıza gelebilir. Veya sürpriz karşılaşmalar sizi heyecanlandırabilir. Bugün kendinizi farklı hissedeceksiniz. Yakınlarınız, çocuklar, kardeşleriniz, arkadaşlarınız ve projeleriniz ile ilgileneceksiniz. Çok farklı düşünceleriniz olabilir ve yaratıcı fikirlerinizi yakınlarınıza anlatabilirsiniz. İlginç kişiler ve özgür düşünceye sahip olanlar dikkatinizi çekecek ve yaratıcı potansiyeliniz uyanacak. Olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz ve fikirlerinizi tamamen değiştirebilirsiniz.
BALIK BURCU YORUMU
 • YENİ
 • YORUM
Etiketler
en iyi kedi mamaları etli kedi maması Foxy Tavuklu Yetişkin Kedi Maması Foxy Tavuklu Yetişkin Kedi Maması alınır mı Foxy Tavuklu Yetişkin Kedi Maması fiyat bilgisi Foxy Tavuklu Yetişkin Kedi Maması iyi midir Foxy Tavuklu Yetişkin Kedi Maması nasıldır Golosi kedi maması Goody Kedi Maması Goody Yavru Kuru Kedi Maması Goody Yavru Kuru Kedi Maması alınır mı Goody Yavru Kuru Kedi Maması fiyat bilgisi Goody Yavru Kuru Kedi Maması iyi midir Goody Yavru Kuru Kedi Maması nasıldır Hills Chunks İn Gravy Kitten Hindi Etli Yavru Kedi Konserve Maması Hills Chunks İn Gravy Kitten Hindi Etli Yavru Kedi Konserve Maması alınır mı Hills Chunks İn Gravy Kitten Hindi Etli Yavru Kedi Konserve Maması fiyat bilgisi Hills Chunks İn Gravy Kitten Hindi Etli Yavru Kedi Konserve Maması iyi midir Hills Chunks İn Gravy Kitten Hindi Etli Yavru Kedi Konserve Maması nasıldır Hills Tunder Chunks İn Gravy Okyanus Balıklı Kedi Konserve Maması Hills Tunder Chunks İn Gravy Okyanus Balıklı Kedi Konserve Maması alınır mı Hills Tunder Chunks İn Gravy Okyanus Balıklı Kedi Konserve Maması fiyat bilgisi Hills Tunder Chunks İn Gravy Okyanus Balıklı Kedi Konserve Maması iyi midir Hills Tunder Chunks İn Gravy Okyanus Balıklı Kedi Konserve Maması nasıldır Hills Yetişkin Somonlu Kedi Konservesi Hills Yetişkin Somonlu Kedi Konservesi alınır mı Hills Yetişkin Somonlu Kedi Konservesi fiyat bilgisi Hills Yetişkin Somonlu Kedi Konservesi iyi midir Hills Yetişkin Somonlu Kedi Konservesi nasıldır Kaliteli Kedi Maması kedi bakımı kedi beslenme kedi konserveleri kedi konservesi kedi mama fiyatları kedi mamaları kedi maması kedi maması fiyatları kedi maması kalitesi kedi sağlığı kısırlaştırılmış kedi maması Matisse kedi mama fiyatları Matisse kedi maması Matisse kedi maması fiyatları sağlıklı kedi mamaları
Tüm Hakları Saklıdır 2016